اصفهان فقط روی‌کاغذ استانی برخوردارست
جمعه 26 شهریور 1395, 18:49

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: اگر وزرا به فضا و هوای اصفهان نگاه کنند، متوجه آلودگی هوا می‌شوند که آلودگی در کلان‌شهر اصفهان، از تهران نیز بیشتر است و باید تدبیری برای آن اتخاذ شود.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، سید ناصر موسوی‌لارگانی صبح امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی آزادراه شرق اصفهان، اظهار کرد: از استاندار اصفهان به لحاظ تلاشی که برای ارتقای جایگاه استان اصفهان داشته‌اند، تشکر می‌کنم.

وی افزود: پروژه آزادراه شرق اصفهان یکی از نیازهای مبرم استان اصفهان است که البته قطعاً با این برنامه، مشکلات اصفهان حل نمی‌شود و کنارگذر غرب نیز باید تکمیل شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر وزرای محترم به فضا و هوای اصفهان نگاه کنند؛ متوجه آلودگی هوا می‌شوند که آلودگی در کلان‌شهر اصفهان، از تهران نیز بیشتر است و باید تدبیری برای آن اتخاذ شود.

وی در همین خصوص ادامه داد: وضعیت اصفهان خیلی بدتر از تهران است، از رئیس صندوق بازنشستگی کشور درخواست می‌کنیم تا کمک ویژه‌ای داشته باشند که این پروژه زودتر از موعد مقرر افتتاح شود.

موسوی‌لارگانی تأکید کرد: با توجه به مراوداتی که ایران با کشورهای دیگر دارد، هتل‌های اصفهان ظرفیت و گنجایشی ندارند و با این دو هتلی نیز که امروز کلنگ‌زنی و بازدید می‌شود مشکل اصفهان حل نخواهد شد و خواهش می‌کنیم که مشکل استان اصفهان که روی کاغذ برخوردار نامیده می‌شود را جدی‌تر پیگیری کنند.

وی تصریح کرد: اصفهان بر روی کاغذ برخوردار است و به‌ جز شهرستان‌ها اگر حتی شما چند صد متری از هتل عباسی هم فاصله بگیرید مشاهده می‌کنید که وضعیت کوچه‌های این شهر اصلاً مناسب نیست.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: وزرای محترم تاکنون از بافت‌های قدیمی اصفهان، بازدید نکرده‌اند که شاید استان‌های محروم نیز چنین شرایطی نداشته باشند؛ مردم مظلوم اصفهان که دینشان را به انقلاب ادا کرده‌اند باید به آن‌ها کمک ویژه‌ای شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.