شوراازاجرای طرح‌های بزرگ دفاع می‌کند
شنبه 22 آبان 1395, 12:30

 

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اعضای شورا از طرح های بزرگ شهری تمام قد دفاع کرده و می کنند و باید از زمان دقیق اجرای این طرح ها مطلع باشند.
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا، رضا امینی در جلسه علنی این هفته شورای شهر اصفهان با اشاره به نزدیک شدن به ایام اربعین امام حسین علیه السلام گفت: بزرگترین راهپیمایی جهان اسلام پیش رو است و مسلمانان اتفاقی عظیم و پر معنا را رقم می زنند که نه تنها احترام به ساحت مقدس امام حسین(ع) است که جوابی به اقدامات و یاوه گویی های دشمنان و اقدامات تروریست ها می باشد.
رضا امینی به ۲۵آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان نیز اشاره کرد و افزود: در این روز مردم اصفهان پیکر ۳۷۰شهید دفاع مقدس را تشییع کردند و در همین ماه بیش از یک هزار شهید از اصفهان تقدیم کشور و اسلام شد.
وی همچنین به ۲۴آبان روز کتابخوانی اشاره کرد و ادامه داد: شهرداری همیشه در ساخت سالن های مطالعه و کتابخانه و تامین امکانات پیشتاز بوده اما متاسفانه از یک سال گذشته برداشت وجوه شهرداری از خزانه کار این نهاد را سخت کرده و هم اکنون سرعت ارایه خدمات در این بخش کاهش یافته است.
وی خطاب به نماینده شهردار در جلسه علنی گفت: تشکیل جلسات منظم هیات مدیره قطار شهری انجام شود که با تصمیم گیری و برنامه ریزی مناسب خط یک تکمیل و برای شروع خط دو تصمیم گیری شود تا در پایان دوره چهارم شورا و شهریور ماه شاهد اتمام خط ۱ و به نتیجه رسیدن تلاش های مدیریت شهری باشیم.
وی در ادامه یادآور شد: سال گذشته ۵خط اتوبوس تندرو مورد تصویب قرار گرفت و هم اکنون خط شرقی_غربی در حال اجرا است.
به گفته وی،هفت ایستگاه از این خط عملیات اجرایی آن آغاز نشده که در مناطق ۷،۸،۱۰و۱۴قرار دارد و لازم است توسط مناطق مذکور و یا معاونت عمران اقدامات مورد نیاز انجام شود تا پس از ورود اتوبوس های شهری به اصفهان خط شرقی_غربی با سرعت بیشتر و ما بقی خطوط طبق برنامه زمانبندی شده بهره برداری شود.
وی در ادامه نطق پیش از دستور خود یاد آور شد: شورای شهر در دوره چهارم از حمایت هیچ طرحی دریغ نکرده و علاوه بر طرح مترو پروژه های تقاطع غیر همسطح اشکاوند،میدان استقلال،میدان پینارت که جزو پروژه های بزرگ محسوب می گردد، حمایت شده و بودجه برای راه اندازی و تکمیل آن در نظر گرفته شده است و انتظار داریم برنامه زمانبندی برای تکمیل این پروژه ها به شورای شهر ارائه شود تا بتوان رضایت مردم را جلب کرد.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.