​اصفهان‌ به پارک‌نت مجهزشد
شنبه 22 آبان 1395, 14:23

 

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اصفهان اولین شهر در کشور است که به پارک نت مجهز می شود.
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا، ندا واشیانی پور در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر اصفهان با تشکر از معاونت خدمات شهری به دلیل راه اندازی اولین پارک نت اصفهان در پارک شهید رجایی اظهار کرد: اصفهان اولین شهر در کشور است که به پارک نت مجهز می شود.
وی با اشاره به اینکه پارک نت ها خدمات خوبی به شهرندان ارایه می دهند، اضافه کرد: پارک نت ها بسترهای شارژ تلفن همراه و وسایل الکترونیکی با استفاده از پورت های usb را فراهم می کند همچنین فضایی را برای استفاده از خدمات اینترنتی و وای فای با سرعت بالا را نسبت به اپراتورهای بسیار سریع ایجاد می نماید.
عضو کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان تصریح کرد: همچنین شکل ظاهری آنها با مبلمان شهری و فضای پارک ها همخوانی دارد و امیدواریم که تعداد پارک نت ها در شهر افزایش پیدا کند.
وی با اشاره به اتوبوس های یورو 4 که امکانات ویژه ای را برای استفاده معلولان دارا هستند، ادامه داد: با ورود این اتوبوس ها به شهر می توانیم پاسخگوی بخشی از نیازهای حمل و نقلی معلولان باشیم.
واشیانی پور تاکید کرد: باید به این نکته توجه شود که ایستگاه های اتوبوس شهری به هیچ عنوان برای معلولان مناسب سازی نشدند و یک ویلچرنشین نه میتواند از پل های مکانیزه عابر پیاده استفاده کند و نه می تواند با امنیت از عرض خیابان عبور نماید و خود را به ایستگاه های brt برساند.
وی افزود: با توجه به این موضوع لازم است شهرداری هر چه سریعتر نسبت به مناسب سازی ایستگاه های اتوبوس برای استفاده معلولان اقدامات لازم را انجام بدهند تا این عزیزان بتوانند از این اتوبوس ها که دارای امکانات ویژه و خوبی برای شهروندان معلول است، استفاده کنند.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.