رویش نیوز بررسی می کند؛
آیا فوتبال اصفهان به جایگاه واقعی خود بازخواهد گشت؟
چهارشنبه 24 خرداد 1396, 17:42

 

رویش نیوز- سرویس ورزشی- حبیب تاجیک: فوتبال اصفهان فصل گذشته لیگ برتر رادر حالی به پایان رسان که ذوب آهن در رده چهارم و سپاهان در رده پنجم جدول ایستادند. این دو تیم در فصل قبل هم شرایط خوبی نداشتند و ذوب آهن با رده ششم و سپاهان با رده یازدهم کارشان را پایان داده بودند و شاید دلخوشی فوتبال اصفهان تنها به قهرمانی ذوب آهن در جام حذفی بود. اما این دو فصل نه چندان خوب برای فوتبال اصفهان پس از فصلی اتفاق افتاد که در آن سپاهان ناباورانه قهرمان لیگ برتر شده بود و ذوب آهن هم جام دیگر فوتبال کشور یعنی جام حذفی را به دست آورده بود. فوتبال اصفهان شرایط نه چندان خوبی را در این دو فصل گذراند و به نوعی در سایه سرخابی ها قرار گرفت.

اما به نظر می رسد اتفاق ویژه ای در انتظار فوتبال اصفهان است. سپاهان که پس از حضور کرانچار در هفته های پایانی لیگ برتر عملکرد فوق العاده ای از خود نشان داد با این مربی نام آشنا برای فصل آتی نیز قرارداد بست تا ادامه روند خوبش را در پی بگیرد. سپاهان اولین تیمی بود که وارد بازار نقل و انتقالات شد و تا کنون با 5 بازیکن قرار داد بسته که مهمترین آن ها ساسان انصاری و عزت الله پورغاز بوه اند. سپاهان این روزها به دنبال تمدید قرار داد بازیکنان اصلی اش است و امیدوار است تا عملکرد متفاوتی نسبت به دو فصل گذشته از خود به جای بگذارد.

ذوب آهن اما فرصت سوزی بزرگی را انجام داد و برای انتخاب مربی زمان زیادی از دست داد. گزینه های مختلفی هم برای سرمربیگری این تیم بر سر زبان ها افتاده بود اما سرانجام امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی ذوب آهن انتخاب شد. انتخاب قلعه نویی اتفاق خوبی برای این تیم بود و شاید اتفاق بهتر تمدید قرارداد مرتضی تبریزی بود. ذوب آهن بعد از انتخاب مربی به بازار نقل و انتقالات نیز وارد شد و تا کنون دو خرید انجام داده است. به هر حال حضور دو مربی بزرگ در اصفهان نوید این موضوع را می دهد که فصل خوبی در انتظر فوتبال اصفهان باشد.

دو تیم ذوب آهن و سپاهان به سمت فصلی حرکت می کنند که در آن به دنبال تکرار موفقیت ها هستند. حال باید دید با این کادر فنی و خریدهایی که این دو تیم داشته اند شاهد چه عملکردی از آن ها خواهیم بود و آیا فوتبال اصفهان به جایگاه واقعی خود بازخواهد گشت؟

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.