قلعه‌نویی به گردن فوتبال ایران حق دارد
یکشنبه 28 خرداد 1396, 09:24

 

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: امیر قلعه‌نویی در باشگاه‌هایی که بازی و مربیگری کرده است به گردن فوتبال باشگاهی و حتی فوتبال ملی ما حق دارد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایمنا، سعید آذری بعدازظهر امروز در مراسم معارفه امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ هفدهم با تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) اظهار کرد: اگر امروز کشتی ورزش ذوب‌آهن به خوبی در حال حرکت است به پشتوانه فردی مانند احمد صادقی مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن است که خود بنیانگذار ورزش حرفه‌ای در ذوب‌آهن بود.

وی افزود: همچنین شاهرخ شهنازی به عنوان دبیرکل کمیته ملی المپیک دین بزرگی بر گردن ورزش کشور در سه دهه اخیر داشته است. امروز من افتخار دارم که به عنوان یک سرباز زیر پرچم ورزش ذوب‌آهن خدمت می‌کنم.

آذری ادامه داد: امیر قلعه‌نویی در باشگاه‌هایی که بازی و مربیگری کرده است به گردن فوتبال باشگاهی و حتی فوتبال ملی ما حق دارد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: باشگاه ذوب‌آهن از بدو فعالیت خود در رشته‌های مختلف ورزشی، مربیان زیادی را به خدمت گرفته است. با توجه به وضعیت خاص و حساسیت‌های ویژه‌ای که ورزش فوتبال در ایران و جهان دارد، احساس کردیم که تیم فوتبال ذوب‌آهن نیاز به یک فرمانده مقتدر دارد تا موفقیت‌هایی که در طول تاریخ فوتبال این باشگاه به دست آمده را تکمیل کند، بنابراین با درایت اعضای هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن دست به انتخابی زدیم که فکر می‌کنم اصلح‌ترین فرد برای سکان‌داری این مجموعه انتخاب شد.

آذری با بیان اینکه امیر قلعه‌نویی نامی شناخته‌شده در فوتبال ایران است اظهار کرد: به قلعه‌نویی و همکارانش خوش‌آمد می‌گویم و امیدوارم با درایت این مرد فوتبال بلد که با فوتبال به صورت علمی و تجربی آشنا است، بتوانیم افتخارات زیادی را به کلکسیون افتخارات فوتبال ذوب‌آهن اضافه کنیم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.