توضیح دادستان درباره قتل فجیع جوان مهابادی
چهارشنبه 12 مهر 1396, 14:59

 

دادستان عمومی و انقلاب ارومیه از دستگیری چهار نفر در مهاباد به اتهام قتل یک جوان 19 ساله خبر داد و گفت: تحقیقات مقدماتی در خصوص انگیزه انجام این عمل مجرمانه ادامه دارد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا، به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، مصطفی حبیبی دادستان ارومیه با اعلام این خبر گفت: پس از اعلام گزارش وقوع یک فقره قتل جوان 19 ساله در محدوده خارج از شهر مهاباد در تاریخ سوم مهر ماه، متهمان به قتل در اسرع وقت توسط ماموران نیروی انتظامی دستگیر و با تشکیل پرونده در بازپرسی مهاباد، تحقیقات درباره علل و انگیزه های این جنایت آغاز شده و ادامه دارد.

دادستان ارومیه با اشاره به اینکه انگیزه ارتکاب این جنایت هنوز مشخص نیست افزود: طبق گزارش‌های اولیه، افراد دستگیر شده از دوستان مقتول بوده‌اند که او را به طرز فجیعی به قتل رسانده و حتی با جنازه مقتول عکس سلفی هم گرفته‌اند.

حبیبی تاکید کرد: پس از وقوع این قتل، عکس هایی مربوط به آن در فضای مجازی منتشر و موجب نگرانی و تشویش مردم شد که با اقدام به موقع در دستگیری عاملان جنایت آرامش به مردم بازگشت؛ لذا از همه مردم عزیز تقاضا داریم نسبت به منتشر کردن و دست به دست کردن چنین عکس ها و مطالبی که موجب نگرانی و یا تشویش اذهان می شود، خودداری کنند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.