پس از کش و قوس میان وزارت کشور و شهرداری با شورای شهر اصفهان بر سر تغییراتی در چارت شهرداری‌ها، انتصاب‌های شهردار اصفهان بر مبنای چارت جدید آغاز شده و در این راستا طی 2 روز اخیر 6 نفر انتخاب شده‌اند.

به گزارش رویش نیوز فارس، پس از کش و قوس میان وزارت کشور و شورای شهر اصفهان بر سر تغییراتی در چارت شهرداری‌ها، انتصاب‌های شهردار اصفهان بر مبنای چارت جدید آغاز شده و در این راستا طی 2 روز اخیر 6 نفر منصوب شده‌اند.

قدرت اله نوروزی همچنین طی احکام جداگانه‌ای سید محمود حسینی را به عنوان مدیر کل سرمایه انسانی شهرداری اصفهان و جواد حاتمی را به عنوان مدیر کل بازرسی برگزید.

شهردار اصفهان روز گذشته محمد کیهانی را به عنوان مدیر منطقه ۲ این شهرداری و سید رسول هاشمیان را به عنوان مدیر منطقه هشت شهرداری اصفهان منصوب کرد، این تحولات امروز نیز ادامه پیدا کرد و حسین امیری به عنوان مدیر منطقه 15 شهرداری اصفهان منصوب شد.

در ادامه تغییرات در شهرداری، دیروز و طی صحبت چند دقیقه‌ای که شهردار اصفهان با آذربایجانی داشت، خبر تغییر وی را به او اعلام کرد و محمدشریف شاهی در امور شفافیت و مبارزه با فساد به عنوان دوازدهمین مشاور شهردار اصفهان منصوب شد.

افزودن نظر

captcha