درخواست طاهری از هواداران سپاهان
سه شنبه 23 آبان 1396, 15:18

 

مدیر عامل باشگاه سپاهان در یادداشتی از هواداران این تیم درخواست کرد تا پیام‌های تسلیت را کنار بگذارند و به کمک مردم زلزله زده غرب بشتابند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از پایگاه خبری باشگاه سپاهان، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی از هواداران این باشگاه و همه ایرانیان برای یاری و کمک به زلزله زدگان غرب کشور استمداد طلبید؛ در این یادداشت آمده است:

دوستان و هواداران عزیز! رخداد تلخ زلزله در غرب ایران همه را سوگوار کرده و از لحظه وقوع زلزله تاکنون موج پیام‌های تسلیت از جانب همه ارسال گردیده و همه همدردی کرده‌اند، ولی در کنار همه این‌ها هموطنان و خواهران و برادران ما که دچار این مصیبت شده‌اند نیازمند یاری هستند.

پیام‌های تسلیت دیگر کافی است! بیائید از همه ظرفیت‌های موجودمان استفاده کنیم و به صورت مادی و معنوی به یاری عزیزان هموطن‌مان بشتابیم؛ از همه هواداران سپاهان و سایر هواداران عزیز فوتبال تقاضامندم با اتحادی مثال‌زدنی همراه با ستاره‌های ورزش ایران در این راه پیشگام شوند.

باشگاه سپاهان نیز به نوبه خود از همین امروز حمایت‌ها و یاری‌های خود به مردم مصیب دیده غرب کشور را آغاز می‌کند؛ بیائید فرصت را از دست ندهیم و در این دربی بزرگ نوع‌دوستی، به نوبه خود برای التیام زخم‌های به وجود آمده بکوشیم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.