تلاش ذوب‌آهن و سپاهان برای بقا در کورس
دوشنبه 29 آبان 1396, 09:49

 

ذوب‌آهن و شهرداری جدال برای ماندن در کورس

ذوب‌آهن در هفته پنجم به مصاف تیم شهرداری سیرجان می‌رود و پیروزی ذوبی‌ها در دیدار مقابل شهرداری سیرجان می‌تواند سکوی پرتاب آنها به رده‌های برتر لیگ بانوان شود.

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، بانوان فوتبالیست ذوب‌آهن که در هفته چهارم لیگ‌برتر با کسب پیروزی مقتدرانه 4 بر صفر برابر بانوان استقلال خوزستان نوید روزهای خوب را برای دادند،  در تلاش هستند که با رفع ضعف‌های تیم و ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین بازیکنان روند روبه رشد خود را تسریع نموده و جایگاه خود را در لیگ برتر بهبود ببخشد.

ذوب‌آهن در هفته پنجم به مصاف تیم شهرداری سیرجان می‌رود، تیمی که با 11 امتیاز در رده دوم لیگ برتر قراردارد، تیم بانوان شهرداری سیرجان در هفته چهارم لیگ برتر با نتیجه مقتدرانه 12 بر صفر تیم خیبر خرم‌آباد را شکست داد.

پیروزی تیم ذوب‌آهن در دیدار مقابل شهرداری سیرجان می‌تواند سکوی پرتاب ذوب‌آهن به سکوهای برتر لیگ بانوان شود، تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان با 6 امتیاز در رده پنجم و شهرداری سیرجان با 9 امتیاز در رده دوم لیگ‌برتر فوتبال بانوان قرار دارد.

با توجه به اینکه شهرداری سیرجان با به ثمر رساندن 23 گل در 4 بازی قوی‌ترین خط حمله لیگ است ذوب‌آهن باید توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشد و مدافعان این تیم باید در این دیدار بسیار هشیار باشند.

 

سپاهان به دنبال جبران شکست و بازگشت به صدر

تیم فوتبال بانوان سپاهان که در مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان در برابر تیم شهرداری بم شکستی سنگین را متحمل شد در هفته پنجم به دنبال کسب پیروزی در برابر پلایش گاز و بازگشت به صدر است.

 تیم فوتبال بانوان سپاهان اصفهان که در 3 هفته ابتدایی لیگ‌برتر بانوان خود را به‌عنوان مدعی جدی قهرمانی معرفی کرده بود و به علت تفاضل گل کمتر نسبت به شهرداری بم در رده دوم جدول قرار داشت با شکست سنگین و ناباورانه 4 بر صفر در برابر شهرداری بم اختلاف این تیم به 3 امتیاز رسید تا سپاهان به رده سوم سقوط کند.

تیم فوتبال بانوان سپاهان در مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار هفته چهارم لیگ برتر فوتبال بانوان در برابر تیم شهرداری بم شکستی سنگین را متحمل شد و در هفته پنجم این رقابت‌ها به دنبال کسب پیروزی و جبران نتیجه هفته گذشته است.

شاگردان سمیه‌شهبازی امیدوارند با فراموشی شکست هفته گذشته و پیروزی در برابر تیم رده هشتمی پالایش ‌گاز ‌ایلام بار دیگر به کورس قهرمانی بازگردند.

تیم پالایش‌ گاز ایلام هفته گذشته در نخستین برد خود در لیگ برتر برابر راهیاب ملل سنندج به پیروزی دست یافت و با روحیه بالا به مصاف سپاهان می‌روند.

سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر به مصاف پالایش گاز ایلام می‌رود، تیم پالایش گاز اکنون با 4 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد و در هفته چهارم لیگ نیز با نتیجه 4 بر 2 در برابر راهیاب ملل سنندج به پیروزی رسیده و نخستین برد خود را در لیگ برتر فوتبال بانوان تجربه کرده است.

سپاهان به لطف درخشش بازیکنان ارزشمند خود توانسته در 3 بازی ابتدایی لیگ 14 گل به ثمر برساند و تنها 4 گل دریافت کند اما این تیم در هفته چهارم به اندازه 3 بازی گذشته گل دریافت کرد تا به نوعی کیفیت دفاع تیم سپاهان زیر سوال رود.

برنامه هفته پنجم لیگ برتر بانوان به شرح زیر است:

دوشنبه 29 آبان

همیاری آذربایجان غربی _ شهرداری بم

نماینده فارس _ آذرخش تهران

استقلال خوزستان _ پارس جنوبی بوشهر

پالایش گاز ایلام _ فولاد مبارکه سپاهان

شهرداری سیرجان _ ذوب آهن اصفهان

راه‌یاب ملل سنندج _ خیبر خرم آباد

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.