قلعه‌نویی:جایگاه ذوب‌آهن می‌توانست بالاتر باشد
شنبه 04 آذر 1396, 09:00

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است تیمش باتوجه به توانایی‌هایی که دارد، می‌تواند جایگاه بالاتری در جدول رده‌بندی داشته باشد.
 
به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا، امیرقلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر فولاد حاضر شد و درباره این دیدار اظهار کرد: بازی فردا (شنبه) مقابل فولاد دیدار سختی است. فولاد تیم خوبی دارد و از مربی بادانشی برخوردار است ولی ما هم ذوب‌آهن هستیم و در اصفهان بازی خواهیم کرد. می‌خواهیم با نمایشی قابل قبول این تیم را شکست دهیم.
 
او اضافه کرد: باتوجه به توانایی‌هایی که داریم باید جایگاه بالاتری در جدول داشته باشیم. در بازی قبل، در لحظات پایانی به سه امتیاز رسیدیم که نباید می‌گذاشتیم کار به آن دقایق می‌رسید. من از مدیریت تیم، آقای آذری تشکر می‌کنم که مثل پدر در این چند روز بالای سر تیم بودند و از ما حمایت کردند.
 
امیر قلعه‌نویی در ادامه‌ خاطر نشان کرد: ستاری به بازی فردا (شنبه) نمی رسد و البته رجب زاده تازه از مصدومیت رها شده است و به جمع بازیکنان ملحق شده است. البته او در ترکیب نخواهد بود، چون این بازیکن نیاز به زمان دارد تا به شرایط ایده‌آلش باز گردد.
 
وی در پاسخ به این سوال که چرا مهاجمان در به ثمر رساندن گل موفق نبودند، گفت‌: از روزی که آمدم یکی از مشکلاتم این بوده که نگرش بازیکنان را عوض کنم. من اعتقاد دارم که همه باید در دفاع و همه در حمله باشند. البته ذوب آهن اصفهان در سال‌های گذشته به سبک دیگری بازی می کرده است و در حال‌ حاضر یکی از بحث‌هایی که به مشکل تاکتیکی خوردیم نوع بازی ذوب آهن بوده است. تفکر من این است که در حال‌ حاضر همه باید در حمله شرکت کنند. من به بازیکنان این اجازه را دادم که این کار را انجام دهند و البته ذوب آهن جزو تیم‌هایی است که آمار گل‌های زده خوبی دارد.
 
سرمربی تیم فوتبال  ذوب آهن اصفهان در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت نفت، گفت‌: نه تنها تیم نفت،‌ بلکه الان ببینید که راه آهن کجا قرار دارد. تیم پاس، دارایی، شاهین، بانک ملی، تهران جوان و هما کجا هستند. فوتبال از زمانی ضربه خورد که فلان مدیر گفت‌ من فوتبال را نمی‌خواهم. بانک ملی نابود شد و بسیاری از استعدادها به دنبال آن از بین رفتند. متاسفانه در مملکت ما قانون قائم به شخص است. به نظر من باید  وقتی مدیری سر کار می‌آید به او گفته شود که وظیفه اش تیم داری در فوتبال است.
 
وی ادامه‌ داد: در آسیا بازی کردن راحت‌تر است، زیرا انگیزه بازیکنان بالا است. در آسیا تیم‌های حریف چمن‌های خوبی دارند، اما در ایران به جز چند زمین بقیه به این شکل نیست. در حال‌ حاضر رشت بهترین آب و هوا را دارد، اما چمن مناسبی در آن جا وجود ندارد و از چمن مصنوعی استفاده می‌شود.
 
سرمربی تیم فوتبال  ذوب آهن اصفهان در خصوص تقویم لیگ، تصریح کرد: بازی‌ها تعطیل می‌شود و بعد از آن به صورت فشرده بازی برگزار می‌کنند که این به ضرر تیم‌های شهرستانی است. از سازمان لیگ فوتبال خواهش می‌کنم فکری به حال تیم‌های شهرستانی کنند. نه به آن تعطیلی‌ها و نه به این فشردگی‌ها. در حال‌ حاضر با توجه به شرایط آب و هوایی احتمال لغو پروازها نیز وجود دارد و این به ضرر تیم‌های شهرستانی خواهد بود، اما تیم‌های پایتخت در همه ساعات پرواز دارند و خیلی راحت با یک پرواز رفت و آمد می‌کنند.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.