قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان صبح امروز طی حکمی محمد عیدی را به سمت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منصوب کرد.

 رویش نیوز: همگان بر این حق شهردار جدید اذعان دارند که وی می تواند مدیرانش را تغییر دهد و با کسانی که هماهنگی بیش تری دارد کار کند؛ اما انتظار این است که این تغییرات اولاً سیاسی نبوده و بر مبنای شایستگی انجام شود و ثانیاً با حفظ شأن و کرامت افراد اتفاق بیفتد.

در این راستا اتفاقی که متاسفانه در برخی تغییرات رخ نداده است نخست رعایت اخلاق اداری در این تغییرات بوده است به گونه ای که یا با مدیر قبلی هیچ صحبتی نشده است و یا این که خیلی مختصر و بدون رعایت ملاحظات اداری گفته شده است به علاوه محل فعالیت جدید این افراد نیز مشخص نشده است.

در خصوص رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی اتفاق بدتری رخ داده است و با توجه به اینکه این پست برای اولین بار در شهرداری اصفهان ایجاد شده است انتظار این بود که مسئولین سازمان های قبلی ادغام شده اطلاع می یافتند ولی نه تنها با آن ها گفتگو نشده است بلکه هیچ رونوشتی هم به مسئولین قبلی «سازمان‌های فرهنگی تفریحی» و «سازمان ورزش» ارسال نشده است و تنها در متن حکم از معاون سابق فرهنگی شهردار تقدیر و تشکر صورت گرفته است.
گفتنی است مطالب فوق، فارغ از شایستگی های شخصی آقای عیدی مدیر عامل جدید سازمان بوده و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت داریم.

نظرات (6)

 1. يك همكار 1396/09/08 07:35

  سلام حالا كه يك آدم حسابي با توجه به سابقه و شايستگي هاش از داخل سازمان بعنوان معاون انتخاب شده باز هم شما بهونه ميگيريد . پايين نامه به همه مدان عامل سازمان ها رونوشت داره. ضمنا از هرجايي كه قبلا اومدن تو شهرداري برگردند همون جا هم مدير عامل سازمان فرهنگي و هم مديرعامل سازمان ورزشي از داخل شهرداري نبودند. بجاي تقدير از اينكه از نيروهاي با سابقه و شايسته داخل سيستم شهرداري استفاده شده تقدير كنيد دنبال ايراد و بهونه هستيد.

  • حیدرنژاد 1396/09/08 13:14

   کسی کاری با آقای عیدی که از اتفاق انسان محترمی هم هستند نداره، مشکل سر این ه که ادعای آقایان گوش فلک را کر کرده ولی ساده ترین اصول اداری را هم رعایت نمی کنند فیلم بازی کردن برای مردم نیازمند رعایت اصول خودش ه که این هم رعایت نمیشه

 2. یکنفر 1396/09/08 07:58

  فکر کنم باید آقای مقدری بفرمایند که منظورشان از مرام اصلاح طلبی همین بود!!!!!!!!!!

 3. ناديا 1396/09/08 12:55

  برو بابا چطور شد قبليا كه دوستانتان بودند هر كاري مي خواستند مي كردنداون اشكال نداشت حالا شهردار جديد بايد با مديراني كه قبئلشون نداره صحبت كنه و نظرات شون را جلب كنه ولي بجاي درس اخلاق دادن بريد كارهاي خودتون را درست كنيد كه ايراد زياد داريد

 4. سهراب 1396/09/08 13:15

  دوباره رویش نیوز شروع به بهانه گیری کرد؟ نکنه میخواستید آقایون قبلی سر کار بمانند؟ نخیر باید بپذیرید که باید با شهرداری خداحافظی کنید

 5. نوید 1396/09/08 13:21

  پس آقایان شورا که به وزارت کشور اعتراض کردند که ساختار جدید را اجرا نمی کنیم، چی شد؟ نتونستید دوام در مقابل دولت روحانی دوام بیارید؟

افزودن نظر

captcha