به گزارش رویش نیوز، پس از انتصاب روز گذشته شهردار اصفهان در سمت جدید معاون و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی یکی از مخاطبین رویش نیوز در واکنش به این انتصاب یادداشتی را برای این پایگاه خبری ارسال کرده است که متن آن را در ادامه می خوانید:

پیمان شکیبا: شنبه بعدازظهر بود که به ناگاه نو اصلاح‌طلبان رادیکال، پس از شنیدن خبر عدم تائید صلاحیت یکی از هم‌حزبی‌های خود، به قول خودشان طوفان توئیتری راه انداختند و ضمن تعریف آن‌چنانی از گزینه مدنظرشان؛ به عملکرد نهادهای نظارتی تاختند و در میان دست به دامن استاندار هم برای فشار به نهادهای نظارتی شدند!

اما نکته جالب این بود که نه‌تنها توده مردم، بلکه بدنه جریان اصلاحات هم با ایشان همراهی نکرد و به‌نوعی پشت ایشان را خالی کرد!

اما در کمال ناباوری این طیف، به ناگاه دیروز، شهردار اصلاح‌طلب اصفهان، ضمن نادیده انگاشتن آن هیاهوی پوشالی حکم معاون خود و مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری را صادر کرد، درست درحالی‌که صبح سه‌شنبه، سخنگوی شورای شهر که اتفاقاً هم‌حزبی گزینه تائید صلاحیت نشده است، در مصاحبه با ایلنای اصفهان همچنان امیدوار به معرفی بهراد بهشتی بود.

همان‌گونه که مهدی مقدری در متن مصاحبه خود اشاره می‌کند، برخی افراد پیشنهادی دیگر هم هستند که صلاحیت ایشان تائید نشده است، خب آقایان نواصلاح‌طلب رادیکال عزیز پس چرا برای غیر از هم‌حزبی‌تان برخلاف شعارها و ادعاهایتان توئیت حمایتی نمی‌زنید؟

این بود آرمان‌های اصلاح‌طلبی شما؟

از دگر سو شاهدیم که گویا قرار است شهرداری اصفهان تبدیل بشود به باشگاه سهامداری احزاب اصلاح‌طلب، جناب آقای دکتر نوروزی، فارغ از معرفی افراد توسط احزاب اصلاح‌طلب، شایسته‌سالاری چه جایگاهی در انتصابات شما داشته است؟

آیا داماد رئیس شورای هماهنگی اصلاحات استان هم بر اساس شایسته‌سالاری به سمت معاونت شهردار منصوب‌شده است یا بر اساس ژن خوب؟

جناب آقای دکتر نوروزی، لطفاً یک مشاور امور اداری علاوه بر ۱۱ مشاور قبلی برای خود انتخاب کنید تا حداقل قبل از امضاء احکام توسط حضرت‌عالی یک‌بار متن ابلاغ را ملاحظه بفرمایند.

در متن ابلاغ نوشته اید «معاون و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان»

اولاً معاون چی؟

ثانیاً سازمان‌ها مدیرعامل دارند و نه رئیس!

ثالثاً شما با یک ابلاغ ۳ نفر را تعویض کرده اید، آیا ادب حکم نمی‌کرد تا از مدیران عامل ۲ سازمان ادغام شده هم حداقل در رونوشت حکم تشکر کنید؟

در پایان برای جناب آقای دکتر عیدی، ضمن تبریک، آرزوی موفقیت داریم.

افزودن نظر

captcha