قلعه نویی: بهترین دربی عمرم بود
شنبه 23 دی 1396, 06:41

 

سرمربی ذوب‌آهن پیرامون شهرآورد اصفهان گفت: معرفت و اخلاق ویژگی اصلی این بازی بود و من تا به حال دربی به این زیبایی در ایران ندیده بودم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از مهر امیر قلعه‌نویی عصر جمعه، پس از پیروزی تیمش در شهرآورد نصف‌جهان در جمع خبرنگاران و با تشکر از هواداران هر دو تیم پیرامون جو حاکم بر استادیوم اظهار داشت:  امروز روز بسیار خوبی برای من بود البته نه به دلیل برد تیمم بلکه بیشتر به دلیل جو حاکم بر ورزشگاه و به نظر من این بازی باید به عنوان فوتبال معرفت نامگذاری و در تاریخ ثبت شود. 

وی این شهرآورد را زیباترین شهرآورد ایران توصیف کرد و افزود: بازی بسیار زیبا بود و احترام متقابل، بازی جوانمردانه و هیجان از مهم‌ترین ویژگی‌های این بازی بود. 

سرمربی ذوب‌آهن پیرامون روند بازی بیان کرد: خوشبختانه این بازی مطابق میل ما پیش رفت و برخلاف موقعیت‌های خطرناکی که سپاهان روی دروازه ما ایجاد کرد، با کمی خوش‌شانسی و نیز بی‌دقتی بازیکنان حریف موفق به پیروزی شدیم البته در نیمه نخست ما موقعیت‌های بیشتر داشتیم و می‌توانستیم اختلاف را بیشتر کنیم که اینطور نشد. 

وی درباره استراتژی ذوب‌آهن در نیمه دوم بازی گفت: استراتژی ما در نیمه دوم تله‌گذاری بود و تلاش می‌کردیم با استفاده از فضایی که در کناره‌های زمین حریف ایجاد شده بود از موقعیت‌ها و ضدحمله‌ها نهایت استفاده را بکنیم که خوشبختانه به خوبی جواب داد و ما روی یکی از همین تله‌گذاری‌ها به گل رسیدیم و همچنین اگرچه سپاهان مالکیت توپ بیشتری نسبت به ما در نیمه دوم داشت اما موقعیت چندانی نداشت. 

قلعه‌نویی پیرامون مشکلات باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: از این پس باید به ذوب‌آهن نگاهی ملی داشت و نبود بودجه بسیار می‌تواند به ضرر تیم ما باشد و من از همه مسئولان شرکت ذوب‌آهن می‌خواهم تا نگاه خود را نسبت به این باشگاه عوض کنند و به مشکلات آن رسیدگی کنند. 

وی با اشاره به اعتراض هواداران سپاهان علیه کرانچار در دقایق پایانی بازی افزود: کرانچار مربی بزرگی در سطح دنیاست و برای سپاهان هم افتخارات زیادی کسب کرده است. با این حال هواداران مطالباتی دارند که باید از راه درست آن‌ها را مطرح کنند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.