شهردار اصفهان گفت: ستاد مرکزی مناطق برای ایجاد انضباط اداری و همگرایی بین مناطق ۱۵ گانه  به منظور بررسی و رفع مشکلات شهروندان به صورت ریشه ای تشکیل شده است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان قدرت الله نوروزی در برنامه رادیویی امروز  سلام اصفهان به برنامه‌ها و رویدادهای شهر در هفته جاری اشاره و  اظهارکرد: براساس بررسی های صورت گرفته  در دوره های گذشته شهر گران اداره می‌شد به همین دلیل  مدیریت جدید شهری سعی دارد  با ایجاد انضباط اداری و کاهش هزینه‌ها در شهرداری روند اداره شهر را تغییر دهد.

وی با اشاره به تشکیل ستاد مرکزی مناطق برای ایجاد انضباط اداری و همگرایی بین مناطق ۱۵ گانه  به منظور بررسی و رفع مشکلات شهروندان به صورت ریشه ای اظهارداشت: با انضباط اداری هزینه های اداره شهر نیز کاهش می یابد.

شهردار اصفهان به  آخرین بررسی‌های بودجه سال ۹۷ شهرداری در جلسه علنی فردا شورای اسلامی شهر اصفهان اشاره و بیان کرد: شهروندان می توانند با استفاده از راه‌های ارتباطی با شهرداری از جمله سامانه ۱۳۷، مشکلات مد نظر خود را مطرح کنند تا وجود این مشکلات باعث تأخیر در خدمت‌رسانی نشود و شهرداری بتواند از نقطه نظرات مردم در اصلاح فرایندها بهره ببرد.

وی از تشییع پیکر پاک چند تن از شهدا در هفته جاری، خبرداد و از تمام  مردم شهید پرور اصفهان دعوت کرد: در این مراسم حضور یافته و با میثاق مجدد، راه شهدا را به خوبی ادامه دهند.

نوروزی با اشاره به برگزاری  ۵۰۰ برنامه در نقاط مختلف شهر به مناسبت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب‌ اسلامی،  تصریح کرد: امسال در مجموعه شهرداری برنامه‌های دهه‌فجر از نظر کمی و کیفی بسیار خوب برگزار شد  البته از تمام کسانی که نقد منصفانه داشتند، تشکر می‌کنم و معتقدم این گونه نقدها می‌تواند به رفع معضلات شهر کمک کند.

وی از حضور پرشکوه شهروندان در  جشن پیروزی انقلاب اسلامی در شهر به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد و افزود: هفته گذشته شاهد بهره‌برداری بیش از ۸۰ پروژه عمرانی ، خدماتی  و فرهنگی در نقاط مختلف شهر بودیم.

افزودن نظر

captcha