رجب‌زاده: دلم برای فولادشهر تنگ شده بود
چهارشنبه 24 بهمن 1397, 13:56

 

به گزارش رویش نیوز رجب‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم، درباره حمایتش از تیم ذوب‌آهن در دیدار برابر الکویت و حضور در ورزشگاه پس از حواشی به وجود آمده در ارتباط با این بازیکن اظهار داشت: اگر من در ذوب‌آهن نیستم قرار نیست تیمم را دوست نداشته باشم.

وی افزود: عمر ورزشی من در این تیم سپری شده و از صمیم قلب تیمم را دوس دارم و در گذشته نیز این را اثبات کرده بودم. علاقه‌مند بودم که این دیدار را از نزدیک تماشا کنم و در هر صورت دلم برای فولادشهر تنگ می‌شود و نمی‌توانم خودم را در خانه حبس کنم.

بازیکن و مربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: به طور قطع در آینده نیز چه در ذوب‌آهن باشم و چه نباشم به فولادشهر می‌آیم. خوشبختانه تیم از این مرحله عبور کرد. البته به نظر من الکویت تیم قدرتمندی نبود و ذوب‌آهن باید راحت‌تر از این می‌برد و به گل می‌رسید و در مرحله پلی‌آف باید زودتر گلزنی می‌کرد.

رجب‌زاده گفت: اعتقاد من این است که ذوب‌آهن باید با 2 یا 3 گل پیروز می‌شد، اما با توجه به شرایط تیم در لیگ و اینکه تحت فشار بودند پیروزی بسیار مهم بود اما بازی آینده سخت‌تر است. الغرافه تیم بهتر و قدرتمندتری است و سابقه طولانی‌تر و بازیکنان بهتری دارد و ذوب‌‌آهن بازی سختی پیش رو دارد. امیدوارم این دیدار از نظر روحی و روانی به تیم کمک کرده باشد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.