روسای فدراسیون ها بدون اعمال نفوذ انتخاب شوند
شنبه 29 تیر 1398, 12:03

 

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نفوذ شود؛ در استان‌ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت‌های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود، فردی را به عنوان رئیس هیئت استان انتخاب کنند.

15-8به گزارش رویش نیوز حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز اظهار کرد: رئیس فدراسیون در تهران باید بدون اعمال نظر وزیر با نظر روسای هیئت‌ها مشخص شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان تصریح کرد: نباید برای انتخاب روسای فدراسیون‌ها اعمال نفوذ شود؛ در استان‌ها هم همین حالت را دارد به این معنی که هیئت‌های شهرستانی باید در اداره کل جمع شوند و بین خود، فردی را به عنوان رئیس هیئت استان انتخاب کنند.

وی افزود: در استان‌ها و در وزارت خانه برای انتخاب روسای هیئت‌ها و فدراسیون دخالت می‌شود؛ گاهی چند ماه انتخابات روسای فدراسیون‌ها برگزار نمی‌شود و وزیر کسی را به عنوان سرپرست می‌گذارد.

موسوی لارگانی عنوان کرد: در استان‌ها هم مدیرکل عده‌ای را به عنوان سرپرست هیئت‌ها مشخص می‌کند و گاهی افرادی که رشته ورزشی‌شان با سرپرستی یا رئیس هیئتی که گذاشته می‌شوند همخوانی ندارد، انتخاب شده و حتی گاهی و برخی از مسئولان اجرایی را برای روسای هیئت‌ها انتخاب می‌کند

ناصر موسوی لارگانی خاطرنشان کرد: در استان اصفهان هم مانند استان‌های دیگر دخالت مدیرکل و اداره کل تأثیر قابل‌توجه ای در انتخاب روسای هیئت‌ها دارد ازاین‌رو من به وزیر کشور تذکر دادم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.