رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: تصادف اتوبوس و تریلی در اتوبان قم کاشان یک کشته و 25 مجروح داشت.

یک کشته و 25 مصدوم در تصادف محور حادثه‌خیز قم-کاشانحسین ریاحی امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: تصادف اتوبوس و تریلی در اتوبان قم کاشان یک کشته و 25 مجروح برجای گذاشت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ادامه داد: ساعت 1:10 بامداد جمعه بیست و هشتم تیرماه پس از دریافت گزارش مبنی بر برخورد یک دستگاه اتوبوس با تریلی در اتوبان کاشان قم حوالی مشکلات کارشناسان این مرکز با 4 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مرکز فوریت‌های پزشکی و 2 دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به محل حادثه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: کارشناسان پس از بررسی صحنه و اقدامات درمانی اولیه 20 مصدوم این حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل کرده و 5 مصدوم نیز به صورت سرپایی در محل درمان شدند، یکی از سرنشینان اتوبوس که مردی 40 ساله بود نیز به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده بود.

ریاحی در پایان عنوان کرد: این اتوبوس از اصفهان به سمت چالوس در حال حرکت بوده و حال مصدومان انتقالی رضایت‌بخش گزارش شده است.

افزودن نظر

captcha