نماینده قضایی باید مشکلات پلی اکریل را حل فصل کند
چهارشنبه 12 شهریور 1399, 11:22

 

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: پلی اکریل یک پرونده پیچیده است و چندین سال است که مشکلات این سیستم شروع‌شده است و من فکر می‌کنم که مالک این شرکت و سهامداران باید مشخص شوند و به یک دخالت حقوقی و قضایی نیاز است تا این مشکلات حل شود.

نماینده قضایی باید مشکلات پلی اکریل را حل فصل کندبه گزارش رویش نیوز پروین صالحی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اتفاقات اخیر شرکت پلی اکریل ایران گفت: پلی اکریل یک پرونده پیچیده است و چندین سال است که مشکلات این سیستم شروع شده است و من فکر می‌کنم که مالک این شرکت و سهامداران باید مشخص شوند و به یک دخالت حقوقی و قضایی نیاز است تا این مشکلات حل شود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه‌ای که در پلی اکریل برگزار شد نظر بنده این بود که یک نماینده تام اختیار قضایی باید باشد تا مشکلات پلی اکریل را پیگیری شود و من خودم به‌ شخصه در حال پیگیری این موضوع هستم تا به نتیجه برسد.

وی افزود: ابتدا باید مالکین رسمی مشخص شوند، چراکه هر هیأت‌مدیره‌ای می‌آید یک گروهی به آن هیأت‌مدیره معترض هستند و تمام شدن این اتفاقات نیاز به یک‌روند قضایی دارد و در حال پیگیری هستیم تا یک شخص حقوقی انتخاب شود و این مشکلات را پیگیری کند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.